اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2019 سازمان جهانی هواشناسی : خورشید، زمین و هوا.......شعار سال 1398: رونق تولید
اخبار
فراخوان ششمین کنفرانس بین المللی – منطقه ای تغییر اقلیم
ششمین کنفرانس بین المللی- منطقه ای تغییر اقلیم 27 و 28 آبان ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی مرکز اسناد و کتابخانه ملی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران،  صادق ضیائیان رئیس مرکز خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور، طی نامه ای از برگزاری کنفرانس بین المللی منطقه ای تغییر اقلیم در آبان ماه سال جاری خبر داد.

ضیائیان با اشاره به اینکه گرمایش جهانی کره زمین پیامدهای اقلیمی زیادی در بسیاری از نقاط جهان داشته است منجمله افزایش قابل توجه دما، تغییر شدت و تعدد بارش های سیل آسا، خشکسالی ها و طوفان های پرقدرت در دریاها و خشکی ها گفت: افزایش آگاهی و سازگاری با تغییر اقلیم، به خصوص در کشورهای در حال توسعه که بیشتر در معرض پیامد های مخرب آن هستند، نیازمند مطالعه و توجه بسیار است.

در این راستا وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواشناسی کشور باستناد به مجوز هیات وزیران در نظر دارند، ششمین کنفرانس بین المللی منطقه ای تغییر اقلیم را در تاریخ های 27 و 28 آبان ماه سال جاری در سالن همایش هالی بین المللی مرکز اسناد و کتابخانه ملی با حمایت و مشارکت سایر ذینفعان برگزار نماید.

شایان ذکر است که برای شرکت کنندگان در کنفرانس، مدارک معتبر آموزشی صادر خواهد شد. همچنین علاقمندان جهت شرکت در کنفرانس مذکور و کسب اطلاعات تکمیلی و کلیدی می توانند به سایت کنفرانس به نشانی RCCC.irimo.ir مراجعه و یا با دبیرخانه کنفرانس با شماره  تماس 02144991167 تماس حاصل نمایند.

 
تاریخ: 1398/06/11
تعداد بازدید: 263
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal